תבנית לשווקלד- מתנת יום הולדת מומלצת לאוהבי המטבח

102141201-1

האהבה שלי לאוכל בכלל ולמתוקים בפרט הייתה רבה מאוד מאז שאני זוכרת את עצמי. תמיד אהבתי ללוות את אמא שלי במטבח כאשר היא הייתה מבשלת ולהתחקות אחר הפעולות שלה. בגלל שאמא שלי מאוד השקיעה בבישול לא היה לה כוח או חשק אף פעם להכין קינוח וכך אני ביססתי את מקומי במטבח בתור האחראית על הקינוחים. לאט לאט רכשתי לעצמי עוד ועוד כלים אשר יסייעו לי להכין את הקינוחים וכמתנות יום הולדת משפחתי ידעה תמיד שמה שצריך לקנות לי הם כלים מהתחום של עולם האפייה וכך צברתי לעצמי עוד ועוד רכוש וניסיון בתחום. פרט לכלים היו לי כל מיני התנסויות של אפיה והכנה של קינוחים שונים וכך למדתי מה בני המשפחה שלי אוהבים ומה החברים שלי אוהבים. באופן זה יכולתי להתחיל לאפיין מה אנשים אוהבים לפי חלוקה של גילאים ומגדרים. באחת הפעמים קיבלתי ליום ההולדת שלי תבנית לשוקולד.

לא הבנתי בהתחלה מה זה וחשבתי שמדובר על תבנית לקוביות קרח. רק מאוחר יותר כאשר פתחתי את האריזה הבנתי שמדובר בתבנית לשוקולד. תבנית לשוקולד היוותה עבורי עליה משמעותית ברמה שלי משום שהכנת שוקולד דורשת הבנה בהכנת העיסה לשוקולד אשר צריכה להיות מדויקת מאוד ועם עבודה עם מד חום אשר תשמור על הטמפרטורה של השוקולד כך שלא יישרף או שהחומרים לא יתערבבו כמו שצריך. יתרה מכך, כאשר מדובר בתבנית לשוקולד מדובר על תבנית אשר החומר ממנו היא עשויה הוא כזה אשר יהיה לשוקולד המוכן קל יותר להחליק החוצה מבלי שישבר או ייסדק ואז המראה החלק והמקצועי שלו יישמר.

יתרה מכך מדובר בתבנית לשוקולד אשר יוצרת לו צורות מגניבות ואז אפשר ליצור לבבות וכוכבים משוקולד. בעצם מעבר להכנת שוקולד מדובר על אומנות לשמה. ממש כמו בגן ילדים כאשר היינו אופים חלות בסוף השבוע אז עכשיו, למרות שאני גדולה יותר אני יכולה להתעסק ביצירה של אוכל אבל רק בקינוחים וספציפית להעלות את הרמה שלי על ידי הכנת שוקולד באמצעות תבנית לשוקולד. הלכה למעשה – תענוג צרוף.

יס פלנט

food-686922__180

רבות דובר על יס פלנט ועל איכות הסרטונים שלו, אך כאשר יש לכם כרטיס מועדון – יש לכם סרטון אחד מתנה. כיצד? אם תרכשו כרטיס רגיל למי מהסרטונים. המשמעות? אם אתם יוצאים לבילוי עם בנות הזוג שלכם (או עם בני הזוג שלכן) אתם עצמכם משלמים חצי מחיר על כרטיס אם סיכמתם שמתחלקים בהוצאות. בעידן של ימינו זה משהו שרבים מאתנו פיללו לו, בשל היותם של מחירי הסרטים יקרים עד מאד.

סרט ביס פלנט במחיר מועדף

כאשר אתם רשומים לשירות של המועדון, תקבלו כל חודש הביתה עדכון לגבי המבצעים וההנחות המשתתפים והמשתתפות בו. יס פלנט יוצאת במבצע של סרט מתנה על כל רכישת כרטיס לסרט קיים. מהרו והירשמו, ההטבה לזמן מוגבל! סרט ביס פלנט אינו כמו סרט בבתי קולנוע אחרים, בשל איכות הצבעים על המסך, גודלו והזווית בו הוא ממוקם. אם נוסיף לזאת גם את אקוסטיקת האולמות הייחודית רק לאולמות יס פלנט הרי שיש לכם סיבה אמתית לחגוג עם סרט איכותי בבית הקולנוע, ועוד במחיר נגיש במיוחד!

יתרונות יס פלנט

כפי שכבר סיפרנו לכם, יס פלנט מכילה בחובה יתרונות רבים. בתי הקולנוע מאובזרים, האולמות ממוזגים, והמעברים עשירים בדוכנים ומקומות לעריכת קניות כאלו ואחרות. היתרונות שלכם בתור מי שעתידים לצפות בסרט הם לעין ערוך משמעותיים ביחס למבקרי בתי הקולנוע האחרים: המוזיקה איכותית ובאקוסטיקה חסרת פשרות, איכות הצפייה היא מהרמות הגבוהות ביותר בסטנדרטים בינלאומיים, וזווית מיקום המסך היא בדיוק כמו שצריך. אין הסתרות, מכל מקום רואים טוב את הסרטון, החל מהשורות הראשונות הקרובות ועד  לשורות האחרונות.

?כיצד ניתן בפועל להגיע לסרט של יס פלנט בתעריף מופחת

פשוט גשו עם כרטיס המועדון שלכם ליס פלנט, הציגו את הכרטיס ובצעו עסקה של 2 כרטיסים בניכוי המחיר של הכרטיס השני. הפקידים ידעו במה מדובר ויבצעו זאת בנקל. כאשר אתם ביס פלנט אתם גם נהנים מאיכות, וגם נהנים מהמחיר המחמיא ביותר לסרט קולנועי בהשוואה לבתי קולנוע אחרים בארץ. לצרוך את הכי טוב וגם במחיר הכי טוב זה לא קורה כל יום, אז מהרו לפני שייגמר!

אז מה אתם עושים בחגים? -פעילויות לילדים

pic1-1

עונת החגים רצופה בחופשות ממסגרות החינוך והילדים לרב בבית. זוהי התקופה הטובה ביותר להתמסר לבילויים משפחתיים ולאמץ פעילויות לילדים ולכל המשפחה. להניח לשגרת היום הלחוצה בה אנו נסחפים בכל ימות השנה, לעזוב את העבודה לכמה ימם ולחשוב כיצד לבלות זמן איכות עם המשפחה.

משפחות רבות מקדישות את עונת החגים לבילוי משפחתי ומחפשות פעילויות לילדים שיתאימו להם. משפחות רבות נוהגות לקחת חופשה של כמה ימים ולנסוע לאזורים רחוקים יותר בארץ, לצפון או לדרום ולנסות לשבור בכך את שגרת החיים הרגילה שלהם. בזמן החופשה הזו הם מבקשים להפעיל את ילדיהם בפעילויות לילדים מסוגים שונים, ליצור חוויות ייחודיות חדשות שלא לקחו בהם חלק והשתתף במיני אטרקציות שיעצימו את החוויה של החופשה המשפחתית.

יש משפחות שיבחרו בפעילויות לילדים מהסוג האקטיבי, כגון טיולים בשטח, מסלולים ברחבי הארץ המלווים במסעות, אתרים ארכיאולוגיים, ביקור במקומות מיוחדים והיסטוריים או תרבותיים, מסלולי מים מאוד מתאימים גם הם לילדים, ובעיקר בעונה החמה יכולים לרענן ולתת חוויה מושלמת לכל המשפחה.

פעילויות לילדים נוספות שאפשריות לבילוי משפחתי הם מוזיאונים או מרכזי תרבות שמתאימים לכל המשפחה או ייחודיים לילדים. מוזיאונים כמו למשל מוזיאון הילדים בחולון, מוזיאונים של מדע כמו זה שבבאר שבע או בחיפה מציעים פעילויות לילדים שכוללות תרבות, מדע ואמנות בגובה העיניים של הצעירים.

הם מעשירות אותם ופותחות בפניהם עולם חדש ומתאימות גם למלווים המבוגרים במשפחה וכך כולם יכולים להנות מפעילויות לילדים.

קיימות פעילויות לילדים מיוחדות באזורים שונים בארץ בנושאים מסויימים. מרכזי מבקרים מסוגים שונים שמציעים ביקור מלמד וחוויתי לילדים בנושאים מסויימים. בקיבוצים ובמושבים בנושאים חקלאיים למשל, וגם פעילויות לילדים שקשורות לעולם המשחקים החוויתיים כמו ג'ימבורי וגני משחקים ייחודיים המאפשרים לילדים להוציא מרץ ואנרגיה ולהפעיל את הגוף.

בארץ כל התחום של פעילויות לילדים גדל ומועשר מדי יום. בכל שנה נפתחים עוד מקומות המאפשרות פעילויות לילדים מסוגים שונים ומגוונים בכל הארץ.

החיפוש ברשת הוא הקל ביותר כדי לקבל מידע בנוגע לאילו פעילויות לילדים קיימות בכל מקום וזמינותם, מחיר והוראות הגעה.קיימת  התייחסות רבה ועניינית לילדים, כקהל שמעוניין לחוות ולפעול בהתאם לצרכיו לגילו ולתחומי העניין שלהם.