מועדון לייף סטייל – המועדון המשתלם ביותר

מועדון לייף סטייל

מועדון לייף סטייל הוא מועדון למביני עניין. מדובר על מועדון אשר כל חודש מביא את מיטב המוצרים והשירותים במחירים משתלמים עד מאוד. ההצטרפות למועדון זה נעשה דרך נציגים מטעם החברה ברשתות השיווק השונות, או דרך הקופאית בקופה. כך שכל מה שאתה צריך זה פשוט למלא טופס עם הפרטים שלך וחתימתך ולחכות לאישור הצטרפות אשר מגיע בהמשך.

מהו מועדון לייף סטייל?

מועדון לייף סטייל הוא מועדון החיים הטובים. מדובר על כרטיס אשראי אשר מוצא ללקוחות בבנקים השונים, ללקוחות מאסטרקארד וישראכרט. כרטיס אשראי זה מקנה מגוון הנחות וקופונים שונים על מגוון רחב של מוצרים. ואף מדי פעם יוצא בימים מיוחדים לחברים המועדון בהם הם יכולים לקבל הנחות עד 70% על מגוון מוצרים ומותגים של חברות שונות. מועדון לייף סטייל

איך מצטרפים למועדון לייף סטייל?

על מנת להצטרף למועדון לייף סטייל תצטרכו להגיע לעמדת הדוכן ברשתות קמעונאות שונות, או ברשתות השיווק השונות, או לפנות לקופאית בקופה שתוכל אף היא לעזור לכם. כל מה שתצטרכו לעשות זה פשוט למלא טופס הצטרפות, להיות בעלי כרטיס אשראי אחד לפחות, וכמובן לחתום על טופס ההצטרפות על מנת שיעבור הלאה לבנק, להנפקת כרטיס האשראי מטעם חברת האשראי. כמובן, שברגע שהבנק יישאר לחברת האשראי שהחשבון שלכם אינו בחריגה, תוכל חברת האשראי להוציא לכם את הכרטיס.

מה נותן לי מועדון לייף סטייל?

עם מועדון לייף סטייל תוכלו ליהנות ממגוון מוצרים ושירותים בהנחה. מדי חודש תקבלו ישירות לביתכם עלון עם הטבות מיוחדות ומצבעים שונים, שוברים משתלמים ברשתות המועדון כגון: סופר פארם, מקדונלד'ס, דלק ומנטה, איסתא ועוד. בנוסף לזאת, תקבלו קופונים אישיים אשר מתאימים במיוחד עבורכם. כמו כן, מדי פעם תיהנו אף ממכירות בלעדיות, נקודות, מתנה ליום ההולדת שלכם, ימי לייף סטייל עם מבצעים והנחות מעבר למבצעים הקיימים, ועוד כל מיני מבצעים שונים לאורך השנה. כך שחשוב לעקוב אחרי הלייף סטייל מדי חודש. אל תוותרו על הנחה קבועה ברשות מנטה ודלק, הנחות כדאיות עד מאוד שאסור לפספס. את ההטבות תוכלו לקבל לתיבת המייל שלכם או לדואר.