איך אפשר להסתדר עם ארון 2 דלתות אפילו שיש הרבה בגדים

wardrobe-1137937__180

אם יש לכם כמות גדולה של בגדים, אך תקציב קטן לרכישה של ארון בגדים, תקציב המתאים לרכישת ארון 2 דלתות בלבד, אל דאגה, עם קצת תושיה וסידור נכון אתם יכולים להסתדר גם עם ארון 2 דלתות ללא כל בעיה ואתם תתפלאו לגלות איזו כמות של בגדים אתם יכולים לארגן בארון כזה אם רק תדעו כיצד לארגן אותו נכון.

אז איך עושים זאת? איך מארגנים גם ארון 2 דלתות עם כמות גדולה של בגדים בצורה טובה ויעילה? במאמר זה תמצאו כמה טיפים שיעזרו לכם.

חלוקה פנימית עם יותר מדפים

אם יש לכם אפשרות, רכשו ארון 2 דלתות עם כמה שיותר מדפים פנימיים. בארונות רבים רואים כי בין מדף למדף ישנו מרווח גדול מאוד, ולכן הסידור של הארון בצורה הזו קשה מאוד. כשיש רווח גדול בין המדפים השונים מה שקורה הוא שהבגדים נערמים בערימות גבוהות מידי, ואז בכל פעם שמוציאים בגד החוצה הכל קורס ומתחיל בלאגן שלא נגמר.

לכן, אם תכניסו בין המדפים הסטנדרטיים עוד מדף אחד, תקבלו עוד המון מקום אחסון, ואפשרות לארגן את הארון בצורה הרבה יותר מסודרת ונכונה.

תלו כל מה שאתם יכולים

מכנסיים אלגנטיים, חולצות מכופתרות וכדומה – כולם מקומם הוא באזור התליה. הבגדים הללו שתתלו יתפסו פחות מקום וישאירו לכם הרבה יותר מרחב לקיפול בגדים על המדפים הנמצאים בתוך הארון. בנוסף, אתם יכולים לתלות חגורות, צעיפים ואביזרים דומים וכך לפנות גם עוד מקום במגירות של הארגון לדברים יותר חשובים.

שמרו על הסדר

אם יש לכם ארון 2 דלתות שהינו קטן יחסית לכמות הבגדים שיש לכם, הדבר החשוב ביותר אשר יאפשר לכם להסתדר איתו הוא לשמור על הסדר. ברגע שאתם מתנהלים עם ארון 2 דלתות קטן, אם לא תשמרו על הסדר בתוך זמן קצר הבלאגן ישרור בארון ולא תמצאו שום דבר לו אתם זקוקים.

לכן הקפידו לשמור על הסדר בארון, החזירו כל דבר למקומו בסיום השימוש או בהחזרה מהכביסה וכך תיהנו ממנו הרבה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים