ש. מאי 15th, 2021

מאז ומתמיד חיפשו בני הבית כיצד להביא אומנות משלהם לקירות ביתם, בנוסף ליצירות אומנות שרכשו מאומנים אחרים או בחנויות של מוזיאונים. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לעשות זאת היא הדפסה על קנבס. בשונה מקניית תמונה עם זכוכית ומסגרת, אין סיכון לשברים, התמונה בטוחה לשימוש ילדים, וקלה מאד לנשיאה: משקלה הממוצע גרמים ספורים. בנוסף, לקנבס אלמנטים עיצוביים ייחודיים שקל מאד לזהות שמדובר בו כבר בצפייה מרחוק.

לוח מחוספס המוסיף חיות ליצירה שלכם

לוח הקנבס הוא לוח מחוספס בצבע לבן. עוביו כ- 50 מ"מ, ובחלקו הקדמי יש טקסטורה מחוספסת עליה מוטבעת התמונה. התמונה מוטבעת בטכניקה ייחודית שלא תגרום לאיש לחשוד שיש כאן הדבקה או הטמעה מסוג אחר: התמונה תיראה חלק אינטגרלי ממשטח הקנבס, ממש כמו שמישהו צבע את המשטח בדיוק עם תמונה זו.

לוח ללא מסגרת ומעטפת זכוכית

עוביו של הקנבס ומרקמו המחוספס לא מצריכים שום מסגרת עץ או מתכת, ודאי שלא עטיפה במעטפת זכוכית. הקנבס הוא יצירת אומנות בפני עצמה, והיא גם מאד יעילה: רק לתלות על הקיר כמו שהוא, וזהו. לפיכך, לקוחות רבים זונחים תמונות ממסגרות זכוכית ומתחילים להזמין את התמונות שלהם מודפסות על קנבס. הדפסה על קנבס ניתנת לא אחת למימוש גם על יצירות אומנות מפורסמות. למשל, אם אתם מבקרים בתערוכת תמונות בה מאשרים לכם לצלם, ניתן להשתמש בתמונות שצילמתם להטבעה על קנבס.

עמיד ועשוי מחומרים ידידותיים

הקנבס הוא חומר עמיד, קל משקל, קל להתנהלות, לא מתבלה בקלות, לא צובר אבק, וגורם לתמונה למראה SHINY בכל עת. הדפסה על קנבס היא לא רק הדפסה חסכנית אלא גם הדפסה שממש שומרת לכם טוב טוב על התמונה מפני כל סוג של בלאי הודות לחומרים הידידותיים. לכן, אם חשבתם לרומם תמונה מסוימת מצביר התמונות שלכם, ולתלות על הקיר, הזמינו הדפסה על קנבס מעוצב. טיפ חשוב: עשו זאת על תמונה גדולה בלבד, כי לא ניתן להגדיל תמונות אלבום קטנות מבלי לטשטש אותן. ההיפך – אפשרי. הדפסה על קנבס ללא ספק מזרימה אנרגיות חדשות לכל תמונה באשר היא.

By admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *