ש. מאי 15th, 2021

מי שאוהב את עולם הספורט מכיר את ההתעסקות הבלתי פוסקת ברכישה של עוד ועוד ציוד ספורט. ציוד ספורט לא מתמקד רק בעולם של מכשור לספורט ומשקולות אלא יכול להיות גם ציוד ספורט שמתמקד בביגוד של ריצה, נעלי ריצה ואוכל טכני שאוכלים במהלך ריצה. אנשים שאוהבים לרוץ ולהתאמן מתעסקים כל הזמן ברכישה של עוד ועוד ציוד ספורט מסוגים שונים: מכנסיים ארוכים, מכנסיים קצרים, חולצות קצרות, חולצות ארוכות, גופיות, חצאיות, מעילים ומכל אחד מהם עיצובים שונים, צבעים שונים וחברות שונות.

מדובר על תעשייה מפותחת ועשירה אשר מגלגלת מיליוני דולרים בשנה על בסיס רכישות של אנשים את הציוד ספורט מסוגים שונים. כך למשל אנשים שמזמינים את הציוד מאתרים שונים ואנשים שהולכים לחנויות באופן פיזי על מנת למדוד את השונה ולקנות. התעשייה של ביגוד הספורט היא כל כך מפותחת כך שיש חברות אשר ניתן לרכוש דרכן את הביגוד רק באתרי האינטרנט ואז הן מבצעות משלוחים בכל העולם.

החיסכון של הזמן וההתעסקות הם אדירים כי ניתן לשבת בבית או במשרד ופשוט לגלוש באתר ולהזמין. חשוב מאוד לדעת מה המידה של מי שמזמין כי אין דבר מתסכל יותר מלהזמין ציוד ספורט, להמתין לו בכיליון עיניים שיגיע ואז כשהוא מגיע לגלות שהמידה לא נכונה – בין אם היא גדולה מדיי או קטנה מדיי. לרוב החנויות האלו יש מדיניות החזרות די ענפה אבל זה מאוד מתסכל להתחיל לשלוח בדואר את הבגדים שהיו במידות הלא נכונות ולבצע הזמנה חדשה. ציוד ספורט יכול להיות גם אוכל טכני שאוכלים במרוצים.

מי שרץ מרחקים של יותר מעשרה קילומטרים צריך לאכול תוך כדי הריצה. מאחר ומאוד קשה לאכול אוכל אמיתי תוך כדי ריצה או אימון אופניים כשהדופק גבוה אז אוכלים אוכל טכני אשר מגיע בצורה של ג'לים או סוכריות. זה אוכל שקל לשאת אותו – לרוב יש בו ריכוז גבוה של סוכר, מלחים ומגנזיום שזה מה שצריך לריצות הארוכות האלו. התעשייה הזו של ציוד של ספורט בפריזמה של מזון היא גם תעשייה מפותחת מאוד אשר מגלגלת הרבה כסף בשנה.

By admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *