ש. מאי 15th, 2021

סכין שף כחלק מסט הכלים בכל מטבח, יצר מהפכות גדולות בעולם הקולינרי ובתרבות המטבחים והבישול בהם. סכין שף לא היה כלל מוכר או נרכש בעבר, או היה שייך רק לעולם המטבחים הנדירים והיקרים של מסעדות או שפים מחוץ לארץ. אולם כיום סכין שף וכל הסטים השונים והרבים של סכיני השף, הפכו לאביזרי מטבח נפוצים ושימושיים מאד, פריט חובה שכל חובב בישול או טבח מקצועי חייב שיהיה לו. בכל מטבח רבים מחפשים אחר סכין השף האיכותי עבורם, כזה שיהיה להם איתו שימוש נוח ויעיל, סכין שף שתהיה מוצלחת, נוחה לעבודה, חלקה לשימוש וכזו שתשיג את התוצאות המוצלחות ביותר בחיתוך.

גם בחוגי בישול שונים, אף בחוגים המיועדים לילדים, משתמשים עם סכין שף, לומדים כיצד לאחוז בה, כיצד להשתמש בה, לנצל אותה בצורה הטובה ביותר לכל המטרות. הסכין הרגילה וכל הסכינים הרגילים נעלמו למעשה מכל המטבחים, וכיום כולם מחפשים אך ורק את הסכינים האיכותיים ביותר, גם בעיצוב וגם מבחינת אפקטיביות העבודה עם הסכינים החדישים במטבח. לא רק שפים מקצועיים הבינו כי בסיס העבודה המרכזי והעיקרי בכל מטבח, הוא להצטייד בסט סכינים איכותי ביותר ויוקרתי יותר. לא רק כדי ליצור חוויה מהנה יותר של בישול, אלא כדי להפוך את העבודה לקלה ואיכותית יותר.

כולנו מכירים את התסכול כאשר איננו מצליחים לקלף בצורה חלקה, קלה ומהירה ירקות, או לחתוך תפוחי אדמה, ויותר מכך לחתוך סוגים שונים של בשר ללא מאמץ. סכין שאינה עושה את העבודה הזו, ואינה חדה ומקצועית מספיק, אינה יוצרת סביבת עבודה חלקה ואיכותית, סכינים אלו אינם יעילים, אינם עושים את העבודה כפי שצריך, על כן הבחירה בסכין שתיצור את העבודה הקלה והנוחה ביותר היא המתאימה לנו ביותר. נגלה כי ללא הסכין האיכותית שלנו, אנו לא יכולים לבצע שום פעולה במטבח ולא יכולים להתחיל ולבשל.

מומלץ מאד לקבל המלצה על סכין איכותית, ולהתחיל לגלות את השימושים בה, והאם נוצרת כימיה טובה במהלך העבודה במטבח, ואם לא להחליף את הסכין ולנסות לעבוד עם אחרת.

By admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *