ש. מאי 15th, 2021

ג'ינס הפך לפריט חובה כל ארון בגדים. מדובר על מכנס שלא יוצא מהאופנה שנים רבות ורק משתדרג כל תקופה. אם פעם היו מכנסי הג'ינס מתרחבים כיום יש לנו את סקיני ג'ינס, מכנס ג'ינס צמוד בדומה לטייץ אשר מבליט את הטוסיק ואת הרגליים ומקנה מראה רזה וחטוב. אך מכנס זה לא מתאים לכל אחת, לכן אם את מלאה או שמנה עדיף שתוותרי עליו ותתחפשי לך מכנס רגיל.

איזה לבחור ג'ינס מתאים?

על מנת לבחור ג'ינס מתאים יש למדוד כמה שיותר ג'ינסים. ג'ינס אשר מתאים לגופנו ישב עלינו בצורה המושלמת ביותר. הוא לא ישאיר רווח מאחור בין העור למכנס, ויתיישב על גופנו בצורה הטובה ביותר. ישנם לא מעט סוגי גוף, לכן חשוב לדעת איזה ג'ינס יחמיא לכם ואיזה לא. לא כל בחורה מלאה יתאים לה ג'ינס צמוד, וזאת מאחר שג'ינס צמוד מעבר שילחץ עליה הוא לא יחמיא לה בכלל, ויוציא אותה יותר שמנה ממה שהיא.

למה חשוב להתאים את גזרת הג'ינס לגוף?

מאחר ולכל אדם יש גוף שונה, כך גם סוגי הג'ינסים השונים. ג'ינסים מתרחבים יתאימו לאנשים מלאים יותר, הם תמיד יחמיאו לגוף וישוו מראה ארוך. אך ג'ינסים צמודים והדוקים כמו ג'ינס הסקיני אינו מתאים לכל אדם, ולכן אם את בחורה מלאה הוא יגרום לכך שתצאי שמנה מאחר שהוא יהיה צמוד עליך ויבליט את כפלי השומן. מעבר לכך, ישנם ג'ינסים אשר מקצרים אותנו, כמו למשל בחורה נמוכה שמחליטה ללבוש ג'ינס שלוש רבעי. מאחר שהיא נמוכה הג'ינס יגרום לכך שהיא תראה יותר נמוכה ממה שהיא. וזאת מאחר שג'ינס שלוש רבעי מתאים לבחורות גבוהות יותר ולא נמוכות.

מה חשוב לשים לב שקונים ג'ינס חדש?

בטרם החלטת על קניית מכנס ג'ינס חדש, חשוב שאכן המכנס מתאים למבנה גופך, אינו רופף דיו ויושב בדיוק כמו שצריך על הגוף.  אם את בחורה שעובדת בחברה ייצוגית, מכנס ג'ינס עם קרעים לא יתאים לך, מכנסים ללא קרעים וכהים תמיד יתאימו לך לכל מקום. כיסים מקדימה בג'ינס גורמים להשמין לכן רצוי לקנות ג'ינס עם כיסים מאחור ולא מקדימה.

By admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *